top of page
moderní Villa
lenka_maresova_adobespark (1).png

Ing. Lenka Marešová
 

O mně

Spolu prodáme výhodně a bezpečně


Odjakživa vím, že moc ráda pracuji s lidmi a  těší mě jim pomáhat. Práce realitního makléře naplnila veškeré mé představy o smysluplné a užitečné práci.
Makléřina mě skutečně baví a odvádím ji na špičkové úrovni. Točím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home staging, virtuální staging, virtuální prohlídky, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší pln
é spokojenosti. 


Proč vznikly tyto stránky?

Abych Vás přesvědčila, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 
Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 
Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Velmi mi záleží na mém jménu a pověsti. Jsem šťastná, že z mnoha mých klientů se stali mí blízcí přátelé a z okruhu jejich známých mí noví klienti. Je to nekonečný příběh práce a zároveň radosti.
Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.

Ráda se s Vámi nezávazně sejdu u kávy.

Proč právě se mnou?

01

ZDARMA

Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a nezávaznou konzultaci zdarma. Je pro mě velmi důležité osobní setkání. Sdělíme si svá očekávání a možnosti, naladíme se na společnou vlnu a pak teprve může začít úspěšná a radostná spolupráce.

02

JDU S DOBOU

Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby. Ráda přenechám dílčí práce kolegům odborníkům - sama se věnuji hlavně osobní práci s klienty. Spolupracuji s odborníky ve svém oboru - fotografové, právníci, kameramani, odhadci..

03

VYZNÁM SE

Tam kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu. Zároveň vím, že prodej nemovitosti znamená více než pouhou administrativu. Končí jedna životní etapa a začíná nová. To obnáší i spoustu emocí, které spolu budeme sdílet.

REFERENCE

Počátek moji spolupráce s Vaší RK začal počátkem ledna 2021.Po telefonu se mi představila Vaše realitní makléřka paní ing. Lenka Marešová a tak začala naše spolupráce. Dohodli jsme se kdy se přijede na nemovitost podívat .Termín vždy dodržela a pak nám, jsme tři sourozenci, vše do detailu vysvětlila a řekla, jak vše bude probíhat, aby se nemovitost zdárně prodala. Přes 3D scan a focení až po vložení na internetový portál. Paní Marešová nad rámec svých povinností před prohlídkou vzala do ruky vysavač nebo koště a lopatku. Bylo vidět, že jí moc záleží, aby vše proběhlo tak, jak ona má představu. Návštěv bylo asi deset. Ve finále vše dopadlo na výbornou hlavně díky paní makléřce Lence Marešové. Cena byla přesně, jak jsme se domluvili, k tomu málo papírování, což mě velice potěšilo. Paní Marešová je opravdová profesionálka, protože svoji práci dělá s láskou a srdíčkem. Ve finále nás a paní Marešovou pozvali noví majitelé na setkání a popovídaní. Bylo to krásné a paní Marešová říkala,že nic podobného nezažila. Vážím si jí a její práce a přístupu k prodeji nemovitosti.V dnešní dost složité době je málo takových lidí. Vám všem bych chtěl závěrem popřát hodně zdraví,štěstí a spokojených klientů.

V. Krajzl

foto_39.jpg
obývák 5.jpg

Je nám ctí, že Vám můžeme nabídnout ke koupi původní prvorepublikovou vilu architekta Františka Staška z roku 1929. 

Cena v RK

Hledáte prostorný a slunný byt pro rodinu v nádherné a žádané Třeboni? Pak je tento podkrovní byt o dispozici 4+1 a užitné ploše 95 m2 přímo pro Vás. Srdcem bytu je prostorný obývák s jídelnou a krbem, který poslouží nejen k vytápění, ale i k vytvoření příjemné atmosféry. 

5.800.000,- Kč

Ukázky nabízených nemovitostí

bottom of page