top of page
Prodej-bytu-41-Ceske-Budejovice-05232022_101122.jpg

Prodej prostorného bytu 4+1  v Českých Budějovicích

4 .200.000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji hezký prostorný byt v 1. patře zatepleného panelového domu v oblíbené lokalitě sídliště Vltava. Jde o byt 4+1, 81 m2 s balkonem.

Byt je po částečné rekonstrukci, udržovaný a čistý. Rekonstrukcí prošla vstupní hala, chodba, koupelna, toaleta a podlaha v jedné z ložnic.

Dispozice: Vstupní hala s vestavěnou skříní a vchodem do obýváku, chodba, ze které se vstupuje na toaletu, do koupelny, do 2 ložnic a kuchyně se vstupem do třetí ložnice, obývák s balkonem. K detailnější prohlídce doporučuji využít přiloženou virtuální prohlídku.

 

K bytu náleží klasická sklepní kóje. Dům je vybaven novým výtahem.

Měsíční náklady na bydlení cca 4.600,-Kč (vč. F.O. 1.638,-Kč) + elektřina. Nedaleko se nachází cyklostezka podél Vltavy, která Vás pohodlně dovede do centra Českých Budějovic, ale i na Hlubokou, cca 100 m od domu je dětské hřiště. V lokalitě se nachází vše, co je k pohodlnému životu potřeba - MŠ, ZŠ, obchody, MHD.

 

Doporučujeme osobní prohlídku, v případě potřeby zajistíme financování prostřednictvím zkušeného a prověřeného finančního poradce. V případě více zájemců si majitelé vyhrazují právo prodat nejvyšší nabídce.

Centrum Gradient Transparent

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

bottom of page