Pink Sugar

Mé jméno je Lenka Marešová. Po absolvování ekonomického oboru na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích jsem pracovala jako asistentka auditora ve významné nadnárodní společnosti, kde jsem nabyla zkušenosti v oblasti ekonomiky, financování a investic. Následovala pracovní zkušenost u poskytovatele elektrické energie a plynu a současně cenná a milá praxe v přímém prodeji na pozici manažera.
A právě díky přímému prodeji jsem si ujasnila, jak moc ráda pracuji s lidmi a jak mě těší jim pomáhat. Práce realitního makléře naplnila veškeré mé představy o smysluplné a užitečné práci.
Makléřina mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 


Proč vznikly tyto stránky?

Abych Vás přesvědčila, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 
Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 
Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Velmi mi záleží na mém jménu a pověsti. Jsem šťastná, že z mnoha mých klientů se stali mí blízcí přátelé a z okruhu jejich známých mí noví klienti. Je to nekonečný příběh práce a zároveň radosti.
Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.

Ráda se s Vámi nezávazně sejdu u kávy.