top of page
LenkaMarešová_RD_NovéHomole_dron_01.jpg

Prodej rodinného domu v Nových Homolích

8.490.000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi přízemní rodinný dům o dispozici 4+1 o výměře 116 m2 v ulici Mezi potoky v Nových Homolích. Zastavěná plocha nemovitosti je cca 150 m2. Dům se nachází uprostřed zahrady o výměře 700 m2. Byl kolaudován v roce 2008 a je ve vynikajícím stavu. Je vhodný jak pro rodiny s dětmi vzhledem k počtu ložnic, tak i pro starší osoby s lehkými pohybovými obtížemi vzhledem k absenci interiérových schodů.

V přízemí naleznete 3 ložnice, prostorný obývák s krbovými kamny citlivě propojený s kuchyní a jídelnou. Kuchyně je plně vybavena spotřebiči. Poblíž kuchyně poslouží spižírna. Dále zde naleznete koupelnu s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Pohodlí rodiny zlepší navíc další samostatná toaleta. V zádveří najdete dveře do technické místnosti s plynovým kotlem.

Obytný prostor je vybaven převážně plovoucími podlahami. V kuchyni, v zádveří a v koupelně se nachází podlahové vytápění.

Dům též nabízí opravdu velmi prostorné podkroví.

Nemovitost je plně napojena na inženýrské sítě. Dům je zateplený, vytápěný plynovým kotlem a krbovými kamny.

Na zahradě najdete vzrostlou okrasnou zeleň i užitkovou část. V teplých měsících využijete prostornou terasu o výměře 26 m2. Před domem se nachází kryté stání pro automobil a malý zahradní domek pro odkládání nářadí.

Lokalita - Nové Homole jsou vzkvétající obec, která společně s Homolemi a Černým Dubem spadá pod obecní úřad Homole. Najdete zde MŠ, obchod, cukrárnu, pohostinství. Vládne v ní čilý kulturní život a možnost sportovního vyžití pro děti i dospělé (sbor dobrovolných hasičů, fotbal, dramatický kroužek pro děti...). V mateřském a rodinném centru Homole probíhají kroužky pro děti i dospělé. Obec je napojena na 6 km vzdálené České Budějovice městskou hromadnou dopravou. Do Českých Budějovic Vás též dovede cyklostezka.

Další informace u makléřky zakázky. V případě Vašeho zájmu zajistíme výhodné financování od zkušeného a prověřeného finančního poradce.

Fotogalerie

Půdorys

Videoprohlídka

Centrum Gradient Transparent

3D virtuální prohlídka

Průkaz energetické náročnosti budovy

PENB malý.jpg
bottom of page