top of page

Služby pro Vás

Moderní realitní práce není zdaleka pouhé fotografování a umisťování inzerce na internet. Velmi mi záleží na kvalitní prezentaci nemovitosti - nejenže zvyšuje počet zájemců o nemovitost, ale zároveň jim umožňuje se již z pohodlí domova rozhodnout, zda mají o nemovitost opravdu vážný zájem a tím se eliminuje počet tzv. "realitních turistů." Šetřím tak čas prodávajícího i svůj a zároveň zvyšuji efektivitu prezentace. Mým cílem je, aby zájemce dostal maximum informací o nemovitosti ještě předtím, než zvedne telefon a domluví si prohlídku.

Speciální webová stránka nemovitosti

Home  staging

Home staging je příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu. Prezentace bytu či domu potom působí mnohem atraktivněji. Máte-li svou nemovitosti zcela či částečně vyklizenou, pomůže home staging znovu vdechnout prostoru život. Zájemci mají mnohem větší šanci si představit, jak na tomto místě budou sami žít. Prázdné místnosti jim na první pohled jen těžko pomohou si představit rozměry místností a možnosti jejich zařízení. Home staging významně zvyšuje šanci, že zájemce přijde na osobní prohlídku a tím také roste šance na rychlý a úspěšný prodej.

Home staging obnáší menší i větší úpravy interiéru – od drobného uspořádání předmětů, až po využití místního vybavení a dovezení dalšího, aby prostor vypadal útulně a zabydleně.

Kvalitní fotografie

I když fotografování je odnepaměti součástí realitní práce a dalo by se říct, že na něm není co vylepšovat, není tomu tak. Víte, že přes 80% zájemců vidí poprvé nemovitost na fotografii? Proto ji nepodceňujeme. Do prezentace přijdou vždy jen profesionálně pořízené fotografie, které dokáží maximálně "popsat" nemovitost. Citlivě pracujeme s prostorem a ukážeme Vaši nemovitost v tom nejlepším světle. 

Videoprohlídka

Videoprohlídka vtáhne zájemce přímo do Vašeho bytu či domu. Zvládne nejenom představit prodávanou nemovitost, ale i navodit vhodnou náladu tak, aby zájemci nezbylo nic jiného, než zvednout telefon a domluvit si prohlídku. Využívám služeb profesionálního kameramana, který má velký cit pro natáčení nemovitostí, využívá hry světla, stínu a zvládne propojit interiér nemovitosti s jejím okolím.  Dokáže vystihnout to podstatné a přitom má velký cit pro detail, který je umí povýšit videoprohlídku na malé umělecké dílo. Zároveň je vysoce profesionální a klienty často chválený a vyzdvihovaný moment v prezentaci nemovitosti. 

Zde se podívejte, jak krásně může videoprohlídka vypadat: Videoprohlídka ukázka

Virtuální prohlídka

Jestli dokáže videoprohlídka navodit náladu a ukázat to hezké na nemovitosti a na jejím okolí, virtuální prohlídka neboli 3D scan, neboli Matterport ukáže nemovitost do posledního kouta, prasklinky, pavučiny. Díky virtuální prohlídce se budete skrze monitor svého počítače nebo mobilu moci projít nemovitostí tak, jako byste v ní skutečně byli. Až se tedy zájemce vydá na skutečnou prohlídku,  bude už s nemovitostí velmi detailně seznámený. Cílem 3D scanu je omezit množství prohlídek tak, abychom se potkávali jen se skutečně vážnými zájemci. Zároveň je možné tímto způsobem seznamovat s nemovitostí i zájemce, kteří se nemohou na prohlídku dostavit třeba z důvodu, že žijí v zahraničí, ale přesto by nemovitost rádi koupili. 

Inzerce

Prodej Vaší nemovitosti se ukáže na nejvýznamnějších placených realitních serverech. Inzeráty budou pravidelně posouvány na přední pozice, abychom zájemcům usnadnili hledání. O prodeji Vašeho domu, bytu či pozemku se dozví desetitisíce lidí díky placené a pečlivě cílené reklamě na sociálních sítích. A deset tisíc je více než sto. Je tak vyvoláno konkurenční prostředí na straně poptávky a tím i tlak na případné zvýšení ceny.

Speciální webová stránka nemovitosti

Každá prodávaná nemovitost získá svou speciální webovou stránku, která obsahuje maximum údajů o prodeji, včetně fotografií, videoprohlídky či 3D scanu. Tato stránka bude propagována a zároveň zasílána všem vážným zájemcům jako vyčerpávající zdroj informací. Jedná se o nástroj, který se řadí k nejmodernějším v realitní praxi.

Ukázku najdete zde: https://www.lenkamaresova.cz/rd-vnovychhomolich

PENB

Dle novely zákona o hospodaření s energií (č. 406/2000 Sb.) s platností od 1.7.2013, musí každý, kdo má úmysl prodat nebo pronajmout svou nemovitost, předložit již při prezentaci a následně při prohlídce průkaz energetické náročnosti budovy. Existuje jen velmi málo výjimek, které umožňují nezpracovávat Průkaz energetické náročnosti budovy. Spolupracujeme s odborníky v oboru a zpracování PENB Vám  zprostředkuji.

Právní servis

Právní servis bývá často jedním z důležitých důvodů, proč se klienti při prodeji nemovitosti obracejí na realitní makléře. A je skutečně zásadní. Naše spolupracující advokátní kanceláře zajišťují přípravu všech smluvních dokumentů pro prodej nemovitostí, úschovu kupní ceny a ověřování podpisů na kupních smlouvách. Stěžejní část jejich činnosti je tvořena realitním právem, jedná se tedy o odborníky v oboru, kteří mají velké zkušenosti nejen s běžnými realitními situacemi, ale jsou připraveni vyřešit i nestandardní situace.

Další služby

Určení správné ceny nemovitosti, zajištění znaleckého odhadu ceny nemovitosti, zajištění financování, prohlídky nemovitosti individuální i prohlídkové dny, jednání se zájemci, jednání s bankou zájemce, zprostředkování technické inspekce, přepis energií na nového vlastníka, podání návrhu na vklad vlastnického práva a zástavního práva.........

bottom of page